najszybsze wsparciE IT
dla twojej firmy

Masz problemy z komputerami w swojej firmie?
Zleć to nam gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc, bez żadnych zastojów i bardzo krótkim czasem reakcji.
 

Kontakt: +48 32 6000 100
pomoc@helpnet24.pl

nasza firma

Problemy IT pozostaw specjalistom.

Główną działalnością helpnet24.pl jest świadczenie profesjonalnych usług outsourcingu IT (obsługa informatyczna) małym i średnim firmom.

 

Najpierw staramy się poznać jak funkcjonuje dana firma, z jakimi problemami z dziedziny IT się boryka, a następnie staramy się zaproponować  najbardziej dopasowaną i efektywną obsługę informatyczną  w ramach Twojego budżetu.

Cel firmy

Firmy stały się tak zależne od komputerów, że jeśli nie masz dostępu do sieci komputerowej, równie dobrze możesz wziąść dzień wolny. Jeśli twoje aktualne IT wsparcie nie jest wstanie zapewnić ci ciagłąści pracy, to Twoja firma marnuje pieniądze wydawane na płace pracowników, którzy nie mają zajęcia w czasie powstałej awarii.

.

 

5 powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług

 

1. Wolimy zapobiegać niż naprawiać.
W dzisiejszych czasach firma bez sprawnie działającego sprzętu informatycznego nie jest w stanie wydajnie funkcjonować. Większości awarii da się uniknąć poprzez regularne nadzorowanie, konserwacje i aktualizacje. I na tym polega przede wszystkim Nasze działanie. Jednakże jeżeli wystąpi nagła awaria, będziemy pracowali tak długo, aż zostanie usunięta. Ponadto dopilnujemy, aby podobne zdarzenie nigdy więcej nie wystąpiło.

 

2. Zdalnie i szybko
Dzięki zaawansowanej technologii pomocy zdalnej umożliwiającej zdalny dostęp to komputerów. jesteśmy w stanie bardzo szybko rozwiązać większość problemów komputerowych, bez konieczności przyjazdu do firmy. To rozwiązanie  oszczędza twój czas i pieniądze.

3. Stała atrakcyjna cena
Za nasze wsparcie i obsługę płacisz zawsze stałą, wcześniej ustaloną miesięczną kwotę. Bez ukrytych kosztów. Dzięki temu, jednocześnie możesz oszczędzać i łatwiej planować swoje wydatki.

4. Doświadczony personel techniczny
Korzystając z Naszych usług masz pewność, że oprócz wiedzy technicznej (teoretycznej), mamy przede wszystkim  bardzo duże doświadczenie praktyczne, nabyte przez lata pracy w działach IT różnych firm.

5. Techniczne rzeczy prostym językiem
Wiemy, jak skomplikowany może być żargon informatyczny. Dlatego w rozmowie z Klientami pamiętamy o "czynniku" ludzkim i staramy się komunikować w prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem.


 

Zgłoszenie do Helpdesku