najszybsze wsparciE IT
dla twojej firmy

Masz problemy z komputerami w swojej firmie?
Zleć to nam gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc, bez żadnych zastojów i bardzo krótkim czasem reakcji.
 

Kontakt: +48 32 6000 100
pomoc@helpnet24.pl

Szybkie skuteczne wsparcie informatyczne to idealne rozwiazanie dla Twojej firmy

 

 

W 90% zdarzeń, powstałe problemy informatyczne wynikają z niewiedzy użytkownika.
By skutecznie i szybko rozwiązać dany problem informatyczny, potrzebne jest jak najwięcej informacji o zaistniałym  zdarzeniu.  Z naszymi  klientami rozmawiamy „ludzkim językiem” by łatwiej było nam zrozumieć ich problem,oraz by klienci  rozumieli informacje jaką chcemy im przekazać. W momencie  rozwiązywania  danego problemu informujemy użytkownika gdzie powstał błąd,  przez co uzupełniamy jego wiedzę, a jednocześnie  zapobiegamy ponownemu powstaniu danego problemu u użytkownika.

 

Szybka zdalna pomoc jest naszym atutem.

Dlatego, że nie musisz czekać na przyjazd informatyka. Jesteśmy w stanie udzielić Ci pomocy praktycznie od razu. Na co dzień, korzystamy z najlepszego rozwiązania do pomocy zdalnej,
oprogramowania firmy TeamViewer, która jest liderem w tego typu rozwiązaniach. Połączenie jest szyfrowane i całkowicie bezpieczne, tak jak Twoje dane.

Jak skutecznie i szybko powiadomić nas o awarii.

 

Poprzez wiadomość e-mail.
Wysyłając e-mail z opisem swojego problemu na specjalny adres, pomoc@helpnet24.pl trafia on prosto do naszego systemu zarządzania zgłoszeniami, gdzie nasi technicy zapoznają się z problemem i postarają się rozwiązać w możliwie  najkrótszym czasie.

 

Poprzez Telefon.
Możesz poinformować nas o problemie telefonicznie, po prostu dzwoniąc do nas na numer 32 6000 100, gdzie nasz technik udzieli ci pomocy.

 

Zgłoszenie przez helpdesk - system zarzadzania zgłoszeniami.
Możesz również zgłosić problem poprzez nasz HELPDESK. wejdź na: helpdesk.helpnet24.pl i prostymi słowami  w formularzu opisz zaistniały problem. Nasz technik skontakie się z tobą najszybciej jak to możliwe.

 

Zgłoszenie do Helpdesku